Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » А за плечима – довгих літ вервечка…

А за плечима – довгих літ вервечка…

09:46, 20.01.20
200
Про людей хороших
Людська увага цінується завжди, та в літньому віці  – особливо. Тож коли ми разом з пресвітером І.М.Браєм та його дружиною завітали на поріг 90-літнього ювіляра-односельця Ф.М.Поляка, він розчулився до сліз…Мешкає Федір Михайлович з дружиною Ганною Михайлівною на околиці села. Тут, серед мальовничої природи, промайнули ранні, безтурботні роки їхніх дітей – сина та двох доньок, що вже приїжджають у гості до батьків зі своїми дітьми. Тут по сьогодні потихеньку господарює це миле подружжя, яке разом прожило в злагоді й любові 63 спільних роки. Обидвоє справляють приємне враження своєю гостинністю й добросердністю. Федір Михайлович залюбки поділився спогадами про прожиті роки, котрі не марнував даремно – впродовж 20 літ трудився в Усть-Чорнянському лісокомбінаті, згодом – у Дубівському ЗЗТО. У складні роки виручали родину і сезонні заробітки глави сімейства.
Свій ювілей Федір Поляк зустрів у дружньому родинному колі, бо вже багатий на сьогодні п’ятьма онуками й сімома правнуками, спілкуватися з якими для нього – найбільше щастя.
Хай же, шановний, доля подарує Вам ще немало  щасливих, сонячних літ, зігрітих турботою близьких і дорогих людей. Доброго Вам здоров’я, щоденного позитиву, гарних новин звідусіль, життєвих гараздів та добра!
Оксана Куцин, провідний бібліотекар с. Калини-Заріка.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Оголошення
У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 16.03.2020 року  о 10.00 за київським часом в залі засідань міської ради за адресою: м. Тячів, вул. Шевченка, 2  відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації:
• детальний план території земельної ділянки площею 0,0774 га в м.Тячів, вул. І. Франка, 2, цільове призначення якої змінюється для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.; Містобудівну документацію розроблено відповідно до ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
 Явка власників земельних ділянок на які розробляється містобудівна документація та спеціалістів проектних організацій розробників ОБОВ’ЯЗКОВА. У випадку неявки містобудівна документація розглядатися не буде.
Ознайомлення з містобудівною документацією, текстовими та  графічними матеріалами у відповідному порядку буде здійснюватися з 9.00 до 12.00 в робочі дні, у відділі містобудування, архітектури Тячівської міської ради за адресою: вул. Шевченка, 2 (каб. 8).
Пропозиції та зауваження пропонується подавати письмово до 11.02.2020 року за адресою: 90500 м. Тячів, вул. Шевченка, 2, Тячівська міська рада. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Передплата на «Дружбу» на 2020 рік розпочалася
Шановні читачі нашого сайту! Ми вдячні вам за вашу незмінну підтримку, за ваші лайки і перепости на наші публікації! Сподіваємося, що ви підтримаєте і паперовий варіант газети, передплативши її у своєму поштовому відділенні.Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.