Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Тепла людського дар безцінний

Тепла людського дар безцінний

08:33, 09.03.20
255
Про людей хороших
Ці дні з першим весняним повівом для Марії Василівни Візічканич з села Ганичі забарвлені особливими емоціями. Адже сама не сподівалася, що її 80-ліття відгукнеться в серцях стількох людей – різного віку, з різних куточків України і навіть з-за рубежа.– Від вітальних дзвінків мій телефон був «червоний», – ділиться ювілярка. – А стіл  увесь заставлений квітами. «Резонансу» цій події додав і фейсбук, у якому з’явилося біля сотні (!) зворушливих відгуків. 
Та все це неспроста: Марія Василівна майже чотири десятиліття віддала справі виховання сільської малечі в якості завідувачки та виховательки  дитсадка. І всі, для кого творила сонячний і затишний світ дитинства, по сьогодні вдячні їй за ці незабутні, зігріті її любов’ю й турботою роки. 
–  Вітають, бо  дата солідна. – Хоча  для мене це не так багато, бо ще ні одну правнучку не видала заміж, – жартує.
Завітала до її оселі з Грамотою й секретар сільської ради М.В.Фіцай. А працівники культури – завідувачка БК Н.В.Фіцай, зав. бібліотеки М.І.Фіцай, художній керівник Д.С.Фера та дівчата-солістки БК щороку навідуються до Марії Візічканич не лишень з нагоди її народин, а й у дні особливих  державних свят. На цей раз вони розчулили серце іменинниці  теплими зиченнями й в’язанкою ліричних українських пісень. На цей щедрий дар людської теплоти  вона заслужила і працею, й мудрістю, і прекрасним, добрим  серцем.
Г.Макаренко.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється детальний план
Розробляється детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, част. вулиці Молодіжна в с.Біловарці, Тячівського району, Закарпатської
області. Громадські слухання відбудуться 27.07. 2020 року о 10.00 в приміщенні Біловарської сільської ради.