Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"

Слово про ювілярку

08:34, 09.03.20
235
Про людей хороших
У перші весняні дні, у час відродження природи свій прекрасний ювілей святкує надзвичайно хороша людина, талановитий педагог, мудра та добросердечна колега, любляча мама, турботлива бабуся і прабабуся – Людмила Михайлівна Фіцай.



На освітянську стежку вона ступила за прикладом найдорожчої людини – мами Надії Олександрівни Пелех, яка майже п’ять десятиліть сприяла розвитку освіти в селі Солоний, з них близько 30 років – на неспокійному директорському посту.
Після закінчення Дрогобицького педінституту Людмила Михайлівна плідно працювала вчителькою початкових класів. Долею їй судилося стати справжнім Учителем – мудрим і вимогливим, толерантним і справедливим, щирим і творчим. 40 років вона з теплою, осяйною посмішкою щодня поспішає до своїх школяриків. Наставниця несе їм материнську любов і ніжність, невичерпну щедрість, багато цікавинок, щоб розвинути прагнення до пізнання та самореалізації. Працюючи з  молодшими школярами, своїм кредо Л.М.Фіцай вважає слова досвідченого педагога В.Сухомлинського: «Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості». І це у неї добре  виходить.
Багато років Людмила Михайлівна була керівником шкільного методоб’єднання вчителів початкових класів та є членом районної творчої групи вчителів. Вона щиро ділиться з колегами секретами професійної майстерності, самовдосконалює її, використовує інноваційні методи, комп’ютерні технології в навчальному процесі.
Учитель вищої категорії, вчитель-методист, успішна наставниця молодих спеціалістів, користується повагою серед колег, учнів та їхніх батьків. За багаторічну сумлінну й творчу працю  Л.М.Фіцай неодноразово нагороджували Грамотами відділу освіти РДА, виконкому Ганичівської сільради.
Школа давно стала для ювілярки невід’ємною часточкою життя. Але головне –  родина. Обожнює своїх рідних, є справжньою Берегинею. Радіє успіхам донечки Наталії, також вчительки.
Приємно, що старша внучка Ганна продовжує у 4-му поколінні вчительську династію. І, звичайно, ювілярка радіє успіхам внучки-десятикласниці Людмилки. Та все ж найбільшою втіхою і розрадою для іменинниці є правнучата – Богданка та Володька.
Рідні люблять її за життєрадісну вдачу, золоті руки, уміння дарувати сердечне тепло. До всього, вона зразкова господиня затишного дому.
З нагоди ювілею щиро вітаємо Вас, шановна колего. Нехай Всевишній обдаровує Вас добрим здоров’ям, наснагою, хай тепло і радісно буде на душі. Добра, достатку, родинного благополуччя Вам, натхнення в роботі, здійснення мрій і задумів!
Ваші роки – то ваш скарб, їм ціни немає,
Кожен рік багато варт, всі про це ми знаєм.
Вашу мудрість знаєм ми, цінимо ваш досвід,
Шана в Вас поміж людьми і поваги досить.
Тож прийміть уклін від нас, щирі слова шани,
Всякий день й усякий час пишаємося вами!
Н.Баляльова, вчителька Солонівської ЗОШ І-ІІ ст.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється детальний план
Розробляється детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, част. вулиці Молодіжна в с.Біловарці, Тячівського району, Закарпатської
області. Громадські слухання відбудуться 27.07. 2020 року о 10.00 в приміщенні Біловарської сільської ради.