Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Її життя – невтомна праця задля людського здоров’я

Її життя – невтомна праця задля людського здоров’я

10:17, 27.04.20
1 921
Про людей хороших
Недарма кажуть: життя прожити – не поле перейти. А прожити його так, щоб люди шанували й дякували, гідно, красиво, у служінні іншим – не кожному дається. За плечима у поважної грушівчанки Олени Михайлівни Тиводар – роки, виповнені сумлінною, самовідданою працею на ниві охорони здоров’я. Завтра на її життєвому порозі з’явиться славна дата – 80-ліття. До свого прекрасного ювілею героїня підійшла із щедрим ужинком долі, багатством професійних здобутків, успіхами у громадському житті.


Народилася Олена Михайлівна 26 квітня 1940 року в селі. Після закінчення 7-го класу Грушівської школи в 1954 році вступила до Берегівського медичного училища, де здобула спеціальність фельдшера.
В 1957 році закінчила медучилище і була направлена на рідну Тячівщину.
10 серпня того ж року призначена Тячівським райздороввідділом завідувачкою фельдшерсько-акушерського пункту в Грушові. 
На той час ФАП мав на балансі колгоспний пологовий будинок з розгорнутими п’ятьма ліжками. ФАП обслуговував 3120 жителів села. За штатним розписом тут працювали фельдшер та акушерка. На той час народжуваність у Грушові складала 110-120 дітей на рік. Працювати доводилось в одній невеликій кімнаті, де проводився прийом хворих та маніпуляції. Та незважаючи на труднощі, старалися працювати добросовісно, тому що знали: здоров’я односельчан – на відповідальності медиків. 
Завдяки такому зразковому ставленню до обов’язків, за показниками роботи ФАП займав перше місце в районі. 
У травні 1970 року після великого паводку будівля пункту, на жаль, була зруйнована. Тому було вирішено побудувати амбулаторію. 
«Намагалася всіма силами за короткі терміни часу звести цю будівлю, – згадує Олена Михайлівна. – Тож завдяки допомозі односельчан і підтримці райвиконкому будівля була здана в експлуатацію на початку 1972 року. Почали функціонувати стоматологічний, маніпуляційний, дитячий, а також лабораторний та рентгенологічний кабінети. Так розпочала свою роботу Грушівська лікарська амбулаторія з поновленим і збільшеним штатом працівників».
До 1980 року ювілярка завідувала медичним закладом, присвятивши життя турботі про недужих.
За добросовісну і сумлінну працю Олена Михайлівна неодноразово нагороджувалася грамотами районного та обласного відділів охорони здоров’я.
З 1981 по 2010 рік працювала в реанімаційному відділенні Української алергологічної лікарні, звідки і вийшла на заслужений відпочинок.
Ще й зараз по допомогу та пораду до досвідченого медика та щирої, безвідмовної Людини звертаються грушівчани. І вона у будь-який час вирушає до потребуючих її допомоги, доброго слова та підтримки.
А ще – не полишає Олену Михайлівну небайдужість та ініціативність, бо і зараз бере активну участь у громадському житті села. До її авторитетної думки завжди прислухається громада.
Для своєї сім’ї ювілярка – це шанована і улюблена всіма Берегиня, чиєї любові та турботи вистачає на всіх. 
Тож у ці весняні дні на адресу Олени Михайлівни линуть теплі слова вітань від рідних, друзів, односельців, колег, зичення міцного здоров’я, наснаги, енергії та довголіття. І хочеться додати побажання, щоби прийдешні роки приносили ювілярці лише добрі новини, гарні події, були осяяні теплом найближчих людей та зігріті людською повагою. 
Рідні.   
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється детальний план
Розробляється детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, част. вулиці Молодіжна в с.Біловарці, Тячівського району, Закарпатської
області. Громадські слухання відбудуться 27.07. 2020 року о 10.00 в приміщенні Біловарської сільської ради.