Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Директорами не народжуються, а стають!

Директорами не народжуються, а стають!

10:46, 03.08.20
256
Про людей хороших
Кажуть, що зорі віщують народженій людині її характер, долю і талант.
Цими днями святкує життєвий  – 50-річний і директорський – 25-річний ювілеї Олександр Валентинович Куманьов, директор Солонівської ЗОШ І-ІІ ст., здібний фахівець, педагог за покликанням, зразковий сім’янин.Напевно, для будь-якої людини це не просто період в житті, а величезний шлях, повний радощів і прикрощів, перемог, досягнень, успіхів... А що значать для керівника школи ці роки?
Повсякденна діяльність на відповідальній посаді вимагає повної відданості справі, наполегливості, подолання труднощів, високого професіоналізму. За 25 років директорування Олександр Валентинович заслужив глибоку пошану серед односельчан та учнів, даруючи їм не тільки  знання і досвід, але й тепло своєї душі.
Вищу освіту ювіляр здобув на хіміко-біологічному факультеті УжНУ. Педагогічну  діяльність розпочав вчителем у Ганичівській ЗОШ І-ІІІ ст. А в 1995 році був призначений директором Солонівської ЗОШ І-ІІ ст.
З перших кроків зарекомендував себе досвідченим, вдумливим керівником, створив творчий, продуктивний мікроклімат, сформував команду однодумців. З його ініціативи впроваджуються сучасні інноваційні форми організації навчально-виховного процесу, збережено і удосконалено шкільні традиції. Завдяки плідній співпраці керівника з районною владою, батьківським колективом, благодійниками постійно зміцнюється навчально-матеріальна база школи. За 25 років його роботи на цій посаді відбулося багато змін, до яких усі звикли й часто не помічають їх. Адже  в школі з’явилися нові комп’ютери, проектори, інтернет, шкільний сайт.  На краще змінилися кабінети, шкільні коридори. Приведено у відповідність усі документи, за якими працює школа.
Чим для нього є школа? Це його життя й натхнення. Кожен учень – частинка душі. Рутинна робота директора забирає багато сил, проте, працюючи для дітей, можна помітити, що праця дає плоди, і сили повертаються.
Чим живе директор школи? Школою. Постійно турбують проблеми: що змінити, з ким співпрацювати, чим зацікавити, надихнути?
Директор розуміє, яке це щастя, що вчителі саме  такі: заклопотані, мудрі, турботливі, натхненні, веселі. Завтра знову ранок, і він буде новий, інакший, особливий...І так щодня.
Затишно почувається Олександр Валентинович і в колі дружної родини, поруч з турботливою дружиною Людмилою Василівною – вчителькою початкових класів, донечкою Аліною, яка теж обрала фах педагога, сином Денисом, успішним студентом Закарпатського машинобудівного технікуму. Та найбільшою радістю й потіхою для ювіляра є маленький внучок Мирончик.
Шляхи земні і провидіння Долі
Вас привели у нашії краї.
І вже отут, в сільській звичайній школі,
Ви пізнавали радощі й жалі.
Якщо душі покликання – Учитель,
А сміх дитячий – бажана мета,
То рідна школа – мудрості обитель,
Де злагода панує й доброта!
Тож нехай, шановний ювіляре, у ваших задумах завжди буде мудрість, від рідних – увага, в серці – світло від людської вдячності, на роботі – підтримка, щоб поряд із Вами завжди була працьовита, віддана і випробувана в штормах славна команда, яка завжди підтримуватиме вогонь ваших незгасимих ідей і помислів. Нехай завжди, аж до сторіччя, Вас супроводжують щаслива зоря удачі, Боже благословення, а в житті панують любов, злагода та добробут на довгі,  благі літа!
З повагою і вдячністю педагогічний колектив Солонівської ЗОШ І-ІІ ст.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект
Розробляється «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по  вул. Покровська, 14 в с.Крива, Тячівського району,  Закарпатської області.»
Громадські слухання відбудуться   21.09.2020  року 0 10.00  в приміщенні Кривської сільської ради. 

Онлайн-передплата – послуга від АТ «Укрпошта»
АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 р., яка розпочата з 7 квітня поточного року.
Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту  www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться.