Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Півстоліття на медичній ниві

Півстоліття на медичній ниві

08:50, 07.09.20
194
Про людей хороших
Днями знаний лікар  з Дубового Іван Полікарпович Собчук відзначив славний особистий ювілей – 80-ліття. З цієї нагоди медика привітали в.о.селищного голови Василина Руснак та секретар виконкому Діана Михальчич.  Від громади селища та пацієнтів вони подякували Івану Полікарповичу за багатолітній труд і відданість медицині та вручили Подяку і квіти. 


Іван Собчук має понад 60 років загального медичного стажу, з яких 50 – практикуючим лікарем. За цей час самовіддано трудився задля порятунку життів, допоміг подолати хворобу не одній тисячі пацієнтів. Іван Полікарпович досі вірний клятві Гіппократа і намагається сприяти в одужанні кожному. Останні 10 років він працює сімейним лікарем, нарівні з молодими спеціалістами надає кваліфіковану медичну допомогу хворим, більше того, до  порад досвідченого лікаря прислухаються й молодші колеги.
Народився Іван Собчук  31 серпня 1940 року на Вінниччині, в сім’ї будівельника. Закінчив сільську школу, у 1957 році поступив до Вінницького медучилища. Через три роки був призваний до армії, служив фельдшером у морській авіації. 
Вищу медичну освіту Іван Собчук здобув в Ужгородському державному університеті. Працював лікарем у різних регіонах України – починав у Вінницькій області, згодом – у Владивостоці. А у 1973 році працевлаштовується у Дубівську лікарню, де трудиться й нині. На Тячівщині зустрів свою другу половинку – Ольгу Іванівну, з  якою недавно відсвяткували «золоте» весілля.
Разом з дружиною виховали та дали путівку в життя двом дітям – Ользі та Святославу. Має одного онука. 
Справу  батька продовжує й син – Святослав Іванович, він працює сімейним лікарем Калинівської АЗПСМ.
Приєднуємося до численних  та щирих вітань, які цими днями линуть від рідних, друзів та вдячних пацієнтів на адресу Івана Собчука. З роси і води вам, шановний Іване Полікарповичу!

Л.БІЛАК.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.   
Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території  з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул.Зарічна с. Глибокий Потік, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться   16.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Глибокопотіцької сільської ради.


Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території з метою визначення функціонального призначення земельної ділянки, в межах топо-геодезичної зйомки,  частини вул. Садова в с. Дулово, Тячівського району,  Закарпатської області
Громадські слухання відбудуться   12.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Дулівської сільської ради.