Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Педагог зі щирим, добрим серцем

Педагог зі щирим, добрим серцем

20:18, 19.09.20
791
Про людей хороших
Педагог – не просто професія, це – доля. Складна, неспокійна та водночас щаслива, захоплива, радісна – справжня. 
Вихователі групи продовженого дня завжди виділялися серед освітян особливим ентузіазмом, творчим ставленням до справи. Вони щедро наділені різноманітними талантами, вміють швидко знайти вихід з будь-якої скрутної ситуації.
Імідж кожного навчального закладу створюють його працівники, які дбають щоб вихованцям було затишно й комфортно,  весело й цікаво, де розуміють і поважають батьків.До таких педагогів належить М.М.Волос,  яка четверте десятиліття навчає та виховує молодших школярів в Углянській ЗОШ І-ІІІ ст. Марія Михайлівна – творчий, висококваліфікований, ініціативний  фахівець. Вона уміло планує  навчально-виховну роботу, здійснює особистісно-орієнтований підхід до кожної дитини, відчуває її потреби і бажання,  спрямовує на розвиток творчих здібностей, забезпечує психічний та фізичний розвиток малят. І кожного дня школярики із задоволенням і привітною посмішкою зустрічають педагога, відчуваючи її турботливе серце. Щирість, доброзичливість, повага до дітей, готовність їм допомогти у будь-яку хвилину – це ті риси, які допомагають М.Волос знаходити шлях до серця  кожного учня, дають змогу заглянути у його внутрішній світ.
Марія Михайлівна працює в тісному контакті з сім’ями, залучає батьків до активної співпраці. Творчо вивчає та вміло використовує інновації, спрямовує свою роботу за інтересами дітей, виховує в них почуття людської гідності, поваги та любові, патріотизму та милосердя. ЇЇ поважають колеги, батьки та односельці. Вона – яскравий приклад для молодих колег. 
…Коли пройдено трохи більше, як половину життєвого шляху, коли струни душі вже бриніли і радістю, й смутком,  болем і любов’ю, зберегти рівновагу у житті допомагає невгасима енергія душевного тепла, справедливості і надії. Повсякденною копіткою діяльністю, наполегливістю, любов’ю до обраної професії  наставниця заслужила глибоку пошану серед оточуючих.
 З нагоди ювілею хочеться побажати Вам, Маріє Михайлівно, невичерпної енергії, здійснення найзаповітніших мрій, міцного здоров’я, щастя та успіхів. Нехай ваша родина, надійні друзі завжди будуть супутниками вашого життя, а повага і взаємодопомога колег додають життєвих сил і надихають на нові здобутки. Нехай завжди, аж до сторіччя, Вас супроводжують щаслива зоря удачі, Боже благословення, а  в домі панують любов, злагода та добробут. Многая і благая літа!
Л.Пригара, заступник директора Углянської ЗОШ І-ІІІ ст.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.   
Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території  з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул.Зарічна с. Глибокий Потік, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться   16.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Глибокопотіцької сільської ради.


Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території з метою визначення функціонального призначення земельної ділянки, в межах топо-геодезичної зйомки,  частини вул. Садова в с. Дулово, Тячівського району,  Закарпатської області
Громадські слухання відбудуться   12.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Дулівської сільської ради.