Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
» » » » » Координаційна нарада керівників правоохоронних органів спрямувала на спільні дії

Координаційна нарада керівників правоохоронних органів спрямувала на спільні дії

09:43, 24.02.20
292
Правопорядок
20 лютого 2020 року в залі засідань Тячівської місцевої прокуратури відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів територіальної юрисдикції Тячівської місцевої прокуратури, яка пройшла під головуванням керівника місцевої прокуратури І.І.Шведа  та за участі начальника відділу прокуратури області І.Ю.Косея. Також у нараді взяли участь – керівники правоохоронних, державних  та органів місцевого самоврядування Тячівського і Рахівського районів.

Учасниками координаційної наради обговорено проблемні питання краю щодо стану боротьби зі злочинністю, у тому числі, протидія  посяганням проти власності, життя та здоров’я особи, кримінальним правопорушенням, вчиненим у сфері запобігання і протидії корупції, бюджетній, лісовій та земельній сферах, щодо заборони грального бізнесу, незаконного обігу наркотичних засобів, роздрібної торгівлі пальним.
На нараді відмічено проведену певну організаційну та практичну роботу, завдяки якій вдалося стабілізувати криміногенну обстановку на території Тячівського та Рахівського районів. Так, на території Тячівського району спостерігається спад зареєстрованих кримінальних правопорушень з 2003 до 1727, або на 13,8%, зменшення випадків скоєних тяжких злочинів з 361 до 342 (-5,3%).
Позитивною тенденцією є зменшення на 85,7% вчинених на території Тячівського району розбоїв (з 7 до 1), на території Рахівського району – на 100%.
На жаль, було 1  вбивство у цих районах (попередній рік – 2).
Покращено роботу правоохоронних органів  з виявлення кримінальних правопорушень у сфері обігу наркотичних засобів.
Боротьба зі злочинністю, запобігання та профілактика кримінальним правопорушенням, захист громадян від злочинних посягань, розкриття злочинів відповідно до вимог Закону України «Про Національну поліцію» та Кримінального процесуального кодексу України є основними завданнями та найголовнішими пріоритетами у діяльності органів Національної поліції. 
Водночас спостерігається ряд проблемних питань, які потребують негайного вирішення спільними зусиллями.
Загалом, за результатами наради прийнято комплекс спільних заходів, спрямованих на вжиття невідкладних заходів щодо зміцнення законності та правопорядку, підвищення ефективності протидії злочинності і корупції на території юрисдикції місцевої прокуратури, покращення стану досудового розслідування у слідчих підрозділах органів національної поліції та прокурорського нагляду за додержання законів під час проведення оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства. 
І. Швед, керівник Тячівської місцевої прокуратури.
                 
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Звернення до мешканців Тячівщини, які повернулися з-за кордону
У зв’язку з ситуацією, що склалася навколо небезпеки поширення коронавірусної інфекції COVID-19, переконливо просимо  дотримуватися карантинних заходів та  самоізоляції.

Увага, важливе оголошення!
В зв'язку з карантинними заходами, оголошення, вітання, співчуття та інші матеріали для публікації можна надсилати
на електронну пошту «Дружби» 
mail@druzhba.uz.ua. Оплата здійснюватиметься через Приват24.
З повагою, колектив редакції "Дружба".
ЗАВТРА В ОДА ПРАЦЮВАТИМЕ «ПРЯМА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ
У зв’язку із уведенням карантинних заходів та призупинення особистого прийому громадян, йдучи на зустріч населенню області, вирішено у вівторок, 24 березня 2020 року, в облдержадміністрації провести пряму телефонну лінію «Запитай у влади», під час якої громадяни зможуть звернутися до в.о. голови обласної державної адміністрації Олексія Гетманенко з особистих питань.