Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Запрацювала окружна прокуратура

Запрацювала окружна прокуратура

09:37, 22.03.21
171
Правопорядок
З 15 березня 2021 року, відповідно до наказу Генерального прокурора від 17.02.2021 № 40, свою роботу розпочали окружні прокуратури. Їх перелік і територіальна юрисдикція визначені наказом Генерального прокурора від 17.02.2021 №39.

 На території Закарпатської області створено 5 окружних прокуратур, зокрема Тячівську (місце розташування – м. Тячів; територія обслуговування – Тячівський та Рахівський райони).
З метою інформування мешканців вказаних адміністративно-територіальних одиниць, налагодження роботи з прийому громадян, розгляду звернень та запитів публікуємо актуальну адресу та контакти окружної прокуратури: 90500, м. Тячів, вул. Незалежності, 27, тел: (234) 3-27-85, електронна адреса: zvern_tyachiv@zak.gp.gov.ua.
Однак нагадуємо: відповідно до Закону України від 17.03.2020 № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» та наказу Генерального прокурора від 13.03.2020 №147, допуск до адміністративних будівель органів прокуратури тимчасово обмежено та встановлено особливий порядок їх роботи. У зв’язку з цим у період карантину на всій території України проведення особистого прийому в органах прокуратури призупинено.
При цьому із запитами, заявами чи зверненнями громадяни можуть звернутися в окружні прокуратури: письмово через поштовий зв’язок чи спеціальну скриньку, електронну пошту чи зателефонувавши на номер «гарячої лінії». 
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Передплату на "Дружбу" продовжено до кінця 2020 року
Дорогі друзі! Рік, що завершується, був для усіх нас нелегким. Проте, і в цих нових умовах ми, журналісти газети "Дружба", завжди намагаємося тримати руку на пульсі подій та відшуковуємо актуальну, злободенну та цікаву інформацію. Пишемо про Вас і для Вас.  Тож сподіваємося, що прихильники  районки передплатять газету і на 2021 рік.
 До речі, зробити це можна онлайн - на сайті "Укрпошти". Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Не рубай ялинку!
ДП «Брустурянське ЛМГ» повідомляє, що  підприємство не має ліміту на заготівлю новорічних ялинок. Стаття 65 КУпАП, стаття 91 ЛКУ: штраф за зрубану ялинку діаметром до 10 см – 517,86 грн. Шановні громадяни, працівники лісової охорони будуть проводити рейди, накладатимуть штрафи і секвеструватимуть зрубані ялинки. 
В.Михалчич, провідний інженер з охорони лісу.