Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Вівчарське літування в горах у розпалі

Вівчарське літування в горах у розпалі

10:07, 05.08.19
146
Сільське життя
У літню пору на горі Апецькій стає гамірно. У сезон дозрівання яфин та кам’янок сюди масово з’їжджаються мешканці навколишніх гірських сіл для збору урожаю, а з весни до пізньої осені тут випасають отари вівчарі. Нерідко навідуються на полонину й піші мандрівники та туристи на позашляховиках чи мотоциклах. Якщо вони затримуються тут на день чи кілька, то для вівчаря полонина стає домівкою на ціле літо. 

…Ось вже з квітня  на узгір’ях полонини Апецька вівчар Юрій Декет з Дубового  разом зі ще трьома односельчанами вигнали на пашу отару. 
Зустріли ми його з вівцями у передобідню пору на одному з пагорбів. Здалеку чути передзвін, що переплітається із беканням тварин, а з узгір’я відкривається миловидна картина: поміж зелено-жовтими кущиками яфин та густої псянки крутим схилом спускаються кількома рядами вівці, немов білі намистинки, – марадик  йде до тирли. Зупиняємо автівку та вже пішки спускаємося крутим схилом до отари. Молодий чабан, що поганяє овець, радо спілкується з нами. 
Юра каже, що у марадику 370 овець дубівських газдів, є з десяток маржин й з Калин. На полонину вівчарі вигнали овець ще у квітні. 
– Вже за кілька днів полонину покинемо, але випасати отару продовжимо на узгір’ях гори, що ближче до селища. Зазвичай, на Митря овець власники вже розбирають, – розповідає вівчар.
Юра продовжує розповідь про перебування у горах:
– Живемо у колибі, готуємо на відкритому вогні – ватрі. Наш день починається о 3 годині ранку з  доїння овець. Цей процес триває близько 2 годин. Після цього один з нас залишається готувати з молока сир, інші – ведуть на пашу отару. В обід та надвечір знову доїмо овець, і так – щодня. 
Каже, що вівцематка не дає багато молока – до 200 г на раз. Тож, подоївши отару, усе молоко поміщається у путеру (велику діжку). Саме у цю діжку й  додають вівчарі закваску,  десь за годину молоко підкисає, і вже тоді готується сир та бринза. 
За випас овець кожен газда платить пастухам по 400 грн. за маржину. Натомість за сезон від однієї вівці йому дають 8 кг готового сиру та бринзи.   
 На запитання про те, чи не важко жити у горах,–  відповідає:
– Мене ще змалку тягнуло на полонину. Випасаю овець з малих літ, допомагав батькові, він – чабан зі стажем. А останні кілька  років й сам почав чабанити. Як кажуть, батьківську справу продовжив. 
Поки ми розмовляли з вівчарем, його марадик вже попрямував серпантинними стежками до стаї. Чабан  береться підганяти тих овець, що відстали від отари, поспішаючи на обіднє доїння. Прощаючись з нами, хлопець висловив занепокоєння, що вівчарство мало популярне серед молоді та поступово може занепасти. Однак ми переконалися: поки будуть такі відчайдухи, як дубівський хлопець Юра, вівчарська справа житиме. 
Продовжили свою подорож  полониною і ми. За  кілька кілометрів від місця випасу дубівської отари зустрічаємо вже стаю з вівцями з сусіднього району – Рахівського. 
Маржина відпочиває у загороді, а чабани Микола та два Юрії з Верхнього Водяного, завершивши процес приготування сиру, обідають. Вівчарі непроханих гостей зустрічають привітно й радо розповідають про своє життя у горах. 
– Тільки вчора отару перегнали з одної стайні на цю. На попередньому місці, що біля лісу, ми перебували близько місяця. Тож тварини випасли там  всю траву, треба було переходити, де є паша, - розповідають рахівські пастухи. 
Чоловіки дозирають 400 овець та кілька кіз. Більшість маржин з Верхнього Водяного та Стримби. За літування  вівці на полонині газди платять 500 грн. Традиційно, власник худоби отримує за сезон  8 кг сиру та бринзи з однієї тварини. 
На нелегке життя у горах вівчарі не звикли скаржитися. Кажуть, їх все влаштовує. Тим паче, що живуть у модернізованій колибі, що радше нагадує літній будиночок. Тут три кімнати: одна служить кухнею, інша – спальнею, а у третій, комірчині, вистоюється готовий сир. 
Допомагають  випасати маржин кілька вівчарських собак. Окрім овець, доглядають чабани й маленьку теличку та дорослого бика. Чоловіки кажуть, що за кілька днів до овечої отари приєднається ще й стадо теличок. 
Повертатись до села вівчарі мають намір тільки восени. Як і дубівські чабани, зійдуть з полонини на узгір’я і, поступово змінюючи локації, гнатимуть отару додому. 
– До Митря випас овець у горах завершимо, – кажуть чоловіки.
А тим часом, літування отар на полонині Апецька у повному розпалі. 
Л.БІЛАК.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.