Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"

Щасливий ювілей

10:09, 30.09.19
169
Сільське життя / Про людей хороших
Цими вересневими днями працівники культури с.В.Угольки вітали з прекрасним ювілеєм – 70-тиріччям Ганну Василівну Стан. Народилася в селі Угля в багатодітній сім’ї, де було 9 дітей, семеро з яких здобули освіту. У 1967 році закінчила Хустське медучилище та здобула середню спеціальну освіту. Була прийнята на роботу до Великоугольського ФАПу на посаду завідувача, де пропрацювала 46 років.
У 1973-ому одружилася зі Степаном Станом. Народила двох дітей і має 7 онуків. Але вже 21 рік як вдова...
 
Ганна Василівна є чудовою людиною, вона  одна з тих, про кого кажуть: професія – її покликання. Вона ніколи нікому не відмовляла в допомозі: ні зливи, ні снігопади не зупиняли її, в будь-який час доби поспішала до хворих земляків, завжди мала з собою все необхідне.
Щиро вітаємо Ганну Василівну, Людину з добрим серцем, бажаємо ще довгих, щасливих років життя, шани від людей. Многая і благая літа!
Ганна АпшАй, зав.бібліотекою,
Ольга Танчениць, зав. клубу с. В.Уголька.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.

Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.