Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » «Велике будівництво»: в селі Красна буде нова амбулаторія

«Велике будівництво»: в селі Красна буде нова амбулаторія

09:27, 06.07.20
82
Сільське життя / Інфраструктура
Нещодавно в селі Красна розпочато будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини, яке здійснюється в рамках державного проекту, спрямованого на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.


Нову будівлю зводять на місці старої, яка знаходилась у вкрай непривабливому стані. На час проведення робіт для лікаря сімейної медицини та медперсоналу облаштовано кабінети у приміщенні сільської ради.
Сільський голова Красної Марія Носа каже, що громаді аж не віриться, що у їх віддаленому гірському селі стартував такий масштабний проект.На будівництві задіяна професійна бригада будівельників,  підрядник – фірма «КІК» (директор Д. Каганець)  і робота «кипить» з кожним днем. Наразі вже споруджено стіни і триває підготовка до зведення покрівлі. 
Як наголошує голова Тячівської райдержадміністрації Тімур Аверін: «Будівництво  ведеться  за кошти з державного бюджету, у співфінансуванні з місцевим бюджетом. 
Загальна вартість об’єкту – 7 млн 200 тис грн. Будується амбулаторія за типовим проектом, де  передбачено всі необхідні приміщення, також вона буде обладнана усім необхідним устаткуванням,  відповідно до табелю оснащення. 
Загалом на території району заплановано і здійснюється на різних етапах будівництво 5 таких АЗПСМ.
Їх зведення забезпечить доступ місцевому населенню до якісних медичних послуг».   
Пресслужба Тячівської райдержадміністрації.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється детальний план території для будівництва
Розробляється детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, част. вулиці Ф.Манайла в с. Терново, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться 21 серпня 2020 року 0 10.00 в приміщенні Тернівської сільської ради.
Онлайн-передплата – послуга від АТ «Укрпошта»
АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 р., яка розпочата з 7 квітня поточного року.
Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту  www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться. 

Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Звернення до мешканців Тячівщини, які повернулися з-за кордону
У зв’язку з ситуацією, що склалася навколо небезпеки поширення коронавірусної інфекції COVID-19, переконливо просимо  дотримуватися карантинних заходів та  самоізоляції.