Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Новобудова ось-ось відчинить двері

Новобудова ось-ось відчинить двері

09:05, 19.10.20
286
Сільське життя / Здоров'я
Наразі будівництво Краснянської АЗПСМ  – на завершальному етапі. Підрядна організація – ТОВ «КІК» вже провела внутрішні ремонтні роботи, зробила фасад будівлі та облагородила площу перед входом до закладу. 

 Краснянський сільський голова Марія Носа каже: «Робітники вже завершують всі будівельні роботи, тож очікуємо на перерозподіл коштів з держбюджету за програмою «Сільська медицина», аби придбати для амбулаторії сучасне медичне обладнання та меблі. Тож сподіваємося, що невдовзі новозбудовану Краснянську АЗПСМ буде здано в експлуатацію». 
Л.БІЛАК.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.   
Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території  з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул.Зарічна с. Глибокий Потік, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться   16.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Глибокопотіцької сільської ради.