Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Закрито терапевтичне відділення

Закрито терапевтичне відділення

09:25, 19.10.20
317
Сільське життя / Здоров'я
Правду кажучи, для місцевиїх жителів така новина стала шокуючою: з 1 жовтня у КНП «Нересницька лікарня» не працює терапевтичне відділення. Медустанова має солідну історію – функціонує з 1947 року та обслуговує мешканців 12 навколишніх сіл, а це – 39 тисяч жителів. До цього часу заклад надавав допомогу стаціонарну та поліклінічну.  Зараз же – тільки поліклінічну.

Як пояснює сільський голова Нересниці Василь Гасинець, такі зміни в лікувальному закладі відбулися через те, що, відповідно до реформи вторинної ланки, для роботи стаціонару треба було виконати певні вимоги НСЗУ, а це наявність дороговартісної медичної апаратури та відповідних кадрів. Оскільки цього зробити не вдалося, то стаціонар перестав працювати. Однак наразі керівництво  працює над тим, аби у майбутньому надавати медико-санітарну допомогу, що фінансуватиметься з місцевого бюджету майбутньої Нересницької ОТГ. 
Прокоментував ситуацію й керівник КНП «Нересницька лікарня» Степан Бедевельський: «Хотів би розставити акценти щодо ситуації, яка склалася довкола лікарні. Заклад не закривається! Через невиконання вимог Національної Служби здоров’я (дороговартісне обладнання, дві ставки анестезіологів на постійній основі) зупинено фінансування цілодобового терапевтичного відділення на 30 ліжок, а 9 осіб потрапили під скорочення. Навіть при виконанні цих вимог (на які потрібно потратити до 1,5 млн грн) при оплаті за надану послугу фінансування не вистачить на мінімальну зарплату для цього персоналу. Денний стаціонар на 15 ліжок працює в штатному порядку. Є надія, що НСЗУ буде розширювати пакети послуг, і заклад зможе претендувати на контрактування щодо додаткових пакетів».
Крім того, Степан Васильович зауважив, що  керівництво лікарні працює над тим, аби розширити надання платних послуг населенню. 
Л.БІЛАК.
Читайте також:
Коментарі:
Аватар
Яррі Одл 20 жовтня 2020 08:31
  • Подобається
  • 0
Бездумне закриття сільських медичних закладів — це прихований повзучий геноцид нашого народу!

Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.   
Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території  з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул.Зарічна с. Глибокий Потік, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться   16.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Глибокопотіцької сільської ради.