Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Заслуговує доброго слова

Заслуговує доброго слова

09:21, 15.01.18
1 037
Вдячність
Ми часто не звертаємо уваги на ті сторони життя, де все відбувається гладко, як по нотах, а здебільшого виносимо на суд людський якісь проблеми. А інколи таки треба подякувати і сказати добре слово про людей, що сумлінно виконують свої обов’язки і тим приносять добро іншим.

До таких можемо сміливо віднести Наталію Аннишинець – поштарку Дубівського відділення зв’язку, яка обслуговує серед інших і одну з найвіддаленіших у селищі вулиць – Травневу або Нижню Заріку. Завжди вчасно принесе в домівки періодику, пенсіонерам – пенсію, допоможе оформити передплату, уважно вислухає побажання і забаганки зарічан, підкаже, добрим словом підбадьорить і підніме настрій.
Ми, жителі цього куточка з любов’ю, називаємо Наталію «наша поштарка». Погодьтеся: таке треба заслужити. Здавалось би: як мало треба, щоб удостоїтись загальної уваги, але як це багато важить у людських стосунках.
Так тримати, наша поштарко! Спасибі за все Вам, міцного здоров’я і рясноти удач!

Михайло Бережник, Людмила Кустрьо, Любов Ціпіньо, Віктор Ціпіньо, Ганна Мотринець та інші мешканці вулиці Травнева, смт Дубове.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Передплату на "Дружбу" продовжено до кінця 2020 року
Дорогі друзі! Рік, що завершується, був для усіх нас нелегким. Проте, і в цих нових умовах ми, журналісти газети "Дружба", завжди намагаємося тримати руку на пульсі подій та відшуковуємо актуальну, злободенну та цікаву інформацію. Пишемо про Вас і для Вас.  Тож сподіваємося, що прихильники  районки передплатять газету і на 2021 рік.
 До речі, зробити це можна онлайн - на сайті "Укрпошти". Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Не рубай ялинку!
ДП «Брустурянське ЛМГ» повідомляє, що  підприємство не має ліміту на заготівлю новорічних ялинок. Стаття 65 КУпАП, стаття 91 ЛКУ: штраф за зрубану ялинку діаметром до 10 см – 517,86 грн. Шановні громадяни, працівники лісової охорони будуть проводити рейди, накладатимуть штрафи і секвеструватимуть зрубані ялинки. 
В.Михалчич, провідний інженер з охорони лісу.