Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » З ювілейним 60-літтям тепло й сердечно вітаємо настоятеля Свято-Успенського православного храму с. Широкий Луг о. Володимира (Дудлу)

З ювілейним 60-літтям тепло й сердечно вітаємо настоятеля Свято-Успенського православного храму с. Широкий Луг о. Володимира (Дудлу)

15:47, 10.05.19
145
Вітання
З ювілейним 60-літтям тепло й сердечно вітаємо настоятеля Свято-Успенського православного храму с. Широкий Луг о. Володимира (Дудлу)
Шановний о. Володимир!
В  пору весняного буяння на ваших життєвих обріях зазоріла прекрасна, непересічна дата. Напевно, вона пробудила у вашому серці немало споминів  про труднощі на шляху до мрії – стати духівником, про душпастирське служіння на теренах Рахівщини, й ось уже понад два десятиліття – у нашому селі, де за даний Господом талант, вірність покликанню, мудрість і доброту Вас шанують і старі, й малі. Ваші проникливі, з глибоким змістом проповіді й зразкові Богослужіння проливають в людські душі світло віри, наставляють на путь істини, вчать християнському милосердю й доброчесності. Завдяки вашому авторитету й  чудовим душевним якостям число вірян з кожним роком зростає, і кожен, хто входить до оновленого, ошатного храму,  що сяє красою, відчуває просвітлення, віднаходить тут розраду, підтримку та відповіді на багато запитань.
Нехай же, шановний о. Володимир, за  ваше подвижницьке служіння во славу Божу та добро, яке сієте між людьми праведним словом, Господь обдарує Вас добрим здоров’ям, щасливим довголіттям, родинним благополуччям і всіма своїми щедротами!
Хай Вас Господь оберігає
Від зла, хвороби і журби,
І щедру ласку посилає
Сьогодні, завтра і завжди!
Прихожани Свято-Успенського храму с. Широкий Луг

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.