16 Червня, 2024
Президента ФЛА на Закарпатті звинуватили в розколі України

Президента ФЛА на Закарпатті звинуватили в розколі України / фото: zahid.espreso

Організація також повідомила, що вивчає ситуацію та готує оперативний аналіз для подальшого розгляду на засіданнях компетентних органів ФЛАУ.

Федерація легкої атлетики висловила обурення щодо появи відео, де президент ФЛА Закарпатської області, Олег Коноваленко, тренується у залі з надписом “RUSSIA” на спортивці та жартує про виключення Закарпаття зі складу України. Вони вважають цей випадок “ганебним”, особливо в умовах тривалої війни в Україні, де від російських агресорів гинуть українці. Федерація закликає компетентні відомства взяти цю ситуацію під контроль та зробити відповідні висновки.

Звернення до правоохоронних органів

У своєму зверненні ФЛАУ висловила прохання до правоохоронних органів та спеціальних служб розкрити всі деталі та надати правову оцінку діям Олега Коноваленка. Організація також повідомила, що вивчає ситуацію та готує оперативний аналіз для подальшого розгляду на засіданнях компетентних органів ФЛАУ. Хоча ФЛАУ не має прямого впливу на призначення та звільнення керівництва територіальних федерацій, вони заявили, що зроблять все можливе для розкриття всіх обставин та ухвалення відповідних рішень в рамках своїх повноважень.

Аналіз мети оприлюдненого відео

Закарпатський журналіст Павло Федака вказав, що оприлюднення відео, де Олег Коноваленко грає роль Василя Йосиповича і “підписує наказ” про відʼєднання Закарпаття, спрямоване на декілька цілей. Одна з таких цілей — політичний тиск на міського голову Ужгорода Богдана Андріїва, його брата — Андрія Андріїва, і ексголову Закарпатської ОДА Олександра Ледиду, які є колишніми членами Партії регіонів. Згідно з повідомленням анонімного телеграм-каналу “Ужгород інсайди”, згадані особи були присутні на весіллі доньки Олега Коноваленка, яке відбулося у Ватикані. Це може свідчити про їхнє можливе співучасть у діяльності підпільної мережі російських агентів.

Суперечливі відео Олега Коноваленка

Останнім часом у соціальних мережах з’явилося відео, на якому глава Федерації легкої атлетики Закарпатської області Олег Коноваленко займається в спортивному залі у футболці з написом “Russia” на спині. Ще один відеоролик показує його в ролі представника влади. У сцені, коли до нього звертаються з питанням про майбутнє Закарпаття, він жартує про його відокремлення і намагається імітувати підписання документа. Важливо зазначити, що розмова відбувається російською мовою. Наразі невідомо точно, коли та де були зняті ці відеоматеріали.

Раніше було опубліковано, що два спортсмени із Закарпаття стали призерами Фестивалю легкоатлетичного триборства в Ужгороді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *