Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » На Супермарафон – з донькою

На Супермарафон – з донькою

16:00, 02.03.16
339
Знай наших
На Супермарафон – з донькоюНаближається до завершення підготовка до участі у IX Супермарафоні навколо Балатона, що буле проходити з 17 березня 2016 року в Угорщині. Загальна довжина дистанції складає 195,5 км і проводиться він у мальовничій місцевості озера Балатон. Сам маршрут проходить навколо озера, розбитий на 4 етапи і кілька дистанцій. Протяжність етапів відповідно : 48.2 км, 52,9 км, 45,2 км, 49,2 км. На кожен з етапів встановлено ліміт часу, що складає приблизно 6 годин 30 хвилин.
У разі перевищення відведеного часу на подолання етапу спортсмен дискваліфікується. Необхідно зауважити, що організаторами передбачено й інші дистанції спортивного свята: половина Супермарафона – 93,1 км, естафета – команда з 4-х спортсменів, що біжать окремо визначені етапи, і марафон – 42,195 км. Попередньо передбачається участь у ньому близько 2000 чоловік.
Як вже зрозуміли читачі, я є одним із учасників цього Супермарафону, реєстраційний номер – 196.  До речі, мною подолано сотні кілометрів багатьох марафонів.
Підготовка до Супермарафону проходить досить складно,  немає потреби викладати всі деталі, але на окремих хочу зупинитись. По-перше – тренування, спрямовані на зміцнення серцево-судинної системи. Середній тренувальний темп в процесі підготовки склав два 10 км за годину при  кількості ударів серця в хвилину до 150. В середньому в тиждень набігав близько 100 км. Погодьтеся, що навантаження, як для 53-річної людини, досить високе. Необхідно зауважити, що тренуватися без дотримання режиму, дієти і позитивного оточення мало. Режим мною витримувався, питання дієти та харчування входило в обов’язки дружини. І оточують мене позитивні люди. Простіше – від негативу намагаюсь відгородитися.
Починається найвідповідальніший двохтижневий етап підготовки. За цей період важливо підвести до максимуму фізичну витривалість організму, перейти на спецдієту в харчуванні і зберегти тенденції позитивного сприйняття оточуючого середовища  до дня старту.
Чого так детально про все це пишу? По-перше, публічно оприлюднивши інформацію,  я отримую морально підтримку з боку людей, які мене розуміють. По-друге, «спалюються»  всі мости для відступу. Адже кожен, хто мене знає особисто, може запитати: «Як Супермарафон?». Я не відношу себе до людей, які , відповідаючи на запитання, відводять очі вбік. По-третє, на тренуваннях і в розмовах часто спілкуюсь з однодумцями. Моє враження, що їх кількість постійно зростає. З радістю повідомляю, що на третьому етапі Супермарафону – 42,195 км побіжить моя донька Галина. Третій етап для мене буде найважчим та переломним і радий, що сама рідна людина буде знаходитись поряд. Важливо повідомити, що на кожному з етапів мене будуть опікувати бігуни з України.
Хочу подякувати всім, хто переймається проблематикою розвитку та його роллю в повсякденному житті.
А. Терпяк,  м.Тячів.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.